נתנאל גונן הוא איש עסקים ויזם המתמחה בבניה קלה והבעלים של חברת נתנאל פיגומים המספקים שירות השכרת פיגומים ניידים ומכירה של פיגומים לחברות, בעלי עסקים, קבלנים ופרטיים. בין לקוחות החברה תמצאו את בנק הפועלים, תעשיה אווירית, רכבת ישראל וחברת רפאל. החברה פועלת באזור מאזור באר שבע ועד חיפה ומציעה שירות הובלה והתקנה של פיגומים עד ללקוח תוך כדי מתן מענה מהיר ומיידי ללקוחות שלה.

פיגומי אלומיניום לבניין, פיגום מעטפת.

השכרת פיגומים ניידים

נתנאל פיגומים מציעים שירות השכרה של פיגומים ניידים מסוג פרוטיוב דגם S & L של חברת קג'סן מדובר בפיגום מקצועי בעל תקנים בין לאומיים המשמש אנשי מקתצוע לשיפוצים, תחזוקה, עבודות התקנה וחשמל. החברה מציע שירות של השכרה ומכירה של פיגומים ניידים מאלומיניום החל מגובה של 4 מטר ועד 16 מטר. פיגום זה עומד בכל התקנים הבין לאומיים של עבודה בגובה ומשמש קבלנים רבים בארץ לעבודות גובה.

https://www.ng-pigumim.com/

מכירה של פיגומים ניידים

נתנאל פיגומים מעניקים שירות מכירה של פיגומיים ניידים ופיגומי מעטפת לקבלנים, חברות ואנשי מקצוע. הפיגומים הם של חברת קגסן, דגם פרוטיוב S& L בעלי תקן בין לאומי עשויים מאלומיניום. פיגומים ניידים מאלומיניום למכירה החל מגובה של 4 מטר ועד 16 מטר. כאמור פיגום זה עומד בכל התקנים הבין לאומיים של עבודה בגובה ומשמש קבלנים רבים בארץ לעבודות גובה.

שירות התקנה ושינוע של פיגומים

מחפשים פיגום נייד להשכרה? נתנאל פיגומים יעניקו לכם שירות מהיר עם זמן תגובה קצר החברה מתמחה בהשכרת פיגומים הכולל גם שינוע של הפיגום עד ללקוח + הרכבה של הפיגום ופירוק הפיגום בתום העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.